Як відбілити пожовклий пластик

3

Білий-це колір, який добре поєднується з іншими кольорами. Він ідеально підходить для предметів, які не повинні виділятися. Це також найбільш часто використовуваний колір для стін і стель, тому більшість вимикачів і вентиляційних кришок зроблені з білого пластику.

Однак у білого абс-пластика є слабке місце, він жовтіє під впливом ультрафіолетових променів сонця. Це відбувається через брому, який використовується в процесі виробництва пластмас абс. Він потрапить на поверхню і робить пластик жовтим.змінити цей процес не можна, але зробити пластик знову білим можна.

Отже, для цього потрібні наступні матеріали: 40% перекис водню, рукавички, плівка, сонячне світло.

Спочатку потрібно очистити деталь від пилу і бруду. Потім на деталь наноситься пергідроль і розмазується по всій поверхні. Тепер потрібно загорнути деталь в харчову плівку.

Концентрований перекис водню може пошкодити шкіру, тому працювати з нею необхідно тільки в захисних рукавичках. При попаданні розчину на шкіру негайно промити шкіру водою.

Наступний крок-помістити деталь соняшникові промені. Покладіть пластмасові деталі на сонце і залиште їх там мінімум на день. Саме ультрафіолетові промені сонця в поєднанні з перекисом водню роблять пожовклий пластик знову білим. В даному випадку перекис виступає як окислювач.

Через день або два, плівку потрібно зняти і промити деталь в проточній воді.

Нижче представлені результати такої обробки.

Тепер трохи інформації, де можна придбати такий концентрований розчин. В аптеках продається перекис водню, але вона має 3% склад. А ось концентрована перекис водню або пероксид, пергідроль, продається в магазинах, де продають басейни. Вона використовується для очищення і знезараження води.

І пам’ятайте, будьте обережні при роботі з хімічним реактивом. При перевищенні концентрації, а також при порушенні техніки безпеки можна отримати серйозний опік або отруєння.на відео нижче можна подивитися, як відбілити пластик.

джерело (source)