Оренда освітлювальних вишок

9-11-2020

not found

Оренда світловий вишки LTN 6LV

  • Роздрукувати

Оренда освітлювальної мачтиОсветітельная щогла LTN 6LV забезпечить потужне освітлення на Вашому об'екте.Преімущества: 1. Дана модель оснащена системою регулювання висоти щогли; 2. Чотири металлогалогеновие лампи високого тиску потужністю 1000 Вт кожна забезпечують освітлення на площі понад 30 000 кв.м. 3. Можливість повороту ламп на 360 градусов4. Надійна установка за допомогою 3 аутрігеров5. Еллептіческіе дефлектори розсіюють рівномірно розподіляють світло по всій площаді.ХАРАКТЕРІСТІКІ: Тип лампи Металогалогенові, (Вт): 4 х 1000Висота щогли макс .: 9 мІзготовітель двигуна: KohlerРасход палива, л / год: 3,68Время безперервної роботи, год: 73СТОІМОСТЬ: Вартість оренди вказана за добу. В ціну не включені доставка, паливо і обслуговування.

  • Характеристики
  • Система управління
  • Доп. обладнання
  • Докладний опис

Освітлювальна вишка LTN 6L — це потужний мобільний освітлювальний пристрій з власним генератором, встановлене на причепі або без нього.

Не вимагає заземлення. 4 металлогалогеновие лампи дозволяють використовувати освітлювальну вежу в якості джерела денного світла з надзвичайно великим радіусом підсвічування.

Загальна регульована висота освітлювальної щогли досягає 9 м, вона повертається на 360 градусів.

Освітлювальна вишка може використовуватися для найрізноманітніших цілей завдяки низькому рівню виробленого шуму.

Вона найкращим чином підходить для освітлення будмайданчиків, використання при роботах з бетонування, будівництва доріг і мостів, стоянок, а також в якості освітлювального пристрою на заходах.

● Чотири металлогалогеновие лампи потужністю 1000 Ватт кожна здатні висвітлити площа розміром близько 30: 400 м².

● Кожна лампа підвішена окремо і може рухатися в будь-якому напрямку.

● Дві версії моделі: LTN 6LV з електричною системою регулювання висоти щогли, керованої натисканням пальця або ручним підйомом.

● Транспортування з щоглою у вертикальному положенні. LTN 6L з рукояткою для регулювання висоти щогли.

● Для транспортування щогла LTN 6L укладається в горизонтальне положення і тим самим забезпечує свою компактність.

● Великий об'єм паливного бака дозволяє експлуатувати установку безперервно протягом 73 годин без дозаправки.

● Три стріли полегшують регулювання і підвищують стійкість пристрою на нерівних поверхнях і при сильному вітрі.

● Причіп освітлювальної вишки допущений до експлуатації на дорогах в Європі, в стандартну комплектацію входить тягово-зчіпний пристрій з кульовою головкою.

Детальніше про доставку

Ми співпрацюємо з цілим рядом транспортних компаній. Залежно від поставлених замовником умов наші фахівці можуть запропонувати різні варіанти вартості і строків доставки будь-якої техніки. Компанія «Енергосистеми» контролює відправлення і прибуття кожного вантажу, комплектність обладнання та його технічний стан. При необхідності проводиться упаковка і лати вантажу, забезпечується захист від механічних пошкоджень.

Замовити доставку ви можете по телефону 8-800-100-42-43 або надіславши заявку по електронній пошті [email protected]

Ділові лінії

З 2001 року компанія «Ділові Лінії» здійснює автомобільні, контейнерні, авіа та залізничні перевезення збірного вантажу (посилок) в будь-якому напрямку по території Росії, а також виконує вантажно-розвантажувальні роботи і упаковку вантажу.

Нева Центр

Транспортна компанія «Нева Центр» працює в галузі вантажних перевезень і доставки вантажів з 1999 року. Компанія здійснює доставку вантажів «від дверей до дверей» більш ніж в 500 населених пунктів країни.

Перша Експедиційна Компанія

Компанія «ПЕК» з 2001 року працює в галузі перевезень збірних вантажів по Росії. Керуючий офіс компанії знаходиться в Москві, філії відкриті в 79 містах країни.

Байкал сервіс

Транспортна компанія «Байкал-Сервіс» працює на логістичному ринку більше 17 років. По всій Росії працює 56 філій компанії.

Автотрейдинг

«Автотрейдінг» працює на ринку вантажоперевезень майже 20 років. Мережа компанії налічує 90 філій по всій Росії, забезпечуючи доставку вантажів більш ніж в 1900 населених пунктів від Калінінграда до Владивостока.

ЖелдорЕкспедіція

Служба доставки вантажів «ЖелДорЕкспедіція» здійснює залізничні та автомобільні перевезення, а також експедирування збірних вантажів на території РФ. Мережа представництв компанії охоплює 112 міст, експедирування вантажів проводиться в більш ніж 3000 населених пунктів Росії

Центр автомобільних перевезень

ТОВ «Компанія Центр Автомобільних Перевезень» здійснює послуги з перевезень вантажів понад 8 років. Представництва «ЦАП» відкриті в Санкт-Петербурзі, Краснодарі, Ростові-на-Дону, Воронежі, Волгограді, Ставрополі, Новоросійську, Сочі, Таганрозі, П'ятигорську, Майкопі.

Також хочемо вам порекомендувати https://dalgakiran.ua/products/arenda-osvetitelnyh-vyshek-macht