Основні визначні пам’ятки Чернігова.

7-20-2018

Основні визначні пам’ятки Чернігова.

Давно не були на півночі країни. Об’єктом обговорення цього тижня стане Чернігів — місто парків, церков і легенд. Як студентка, тільки починає самостійне життя, яка купила на першу зарплату дорогі туфлі, погано поєднувані з дірявим пальто. Об’єктивно кажучи, північний місто почав удосконалюватися, потихеньку оновлюючи свій гардероб в центральній частині, але до ідеального стилю Івано — Франківська або Тернополя йому далеко. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі chernigiv-city.com.
Тисячолітня історія міста, видрукувана в його визначні пам’ятки, приваблює мандрівників різного віку та інтересів. І як же здорово, коли Чернігів сам підказує їм, куди йти і що подивитися. QR — коди, карти, фото, короткий опис пам’яток — все необхідне для задоволення туристичного цікавості. Чернігівські урбаністи активно займаються реконструкцією (а в багатьох випадках — створенням) місць для відпочинку городян. Наочний приклад — сквер Богдана Хмельницького, що недалеко від П’ятницької церкви.
Пару років тому місце виглядало так собі. Плиточка, лавки, урни, фонтани і з’їзди змінили сквер. Тепер в ньому приємно проводити вільний час. Ще один яскравий приклад для порівняння — проспект Миру. Боюся, що від такої кількості крамничок нескінченно «прогулянкові» запорізькі бульвари повинні б стати в ступор. Місто намагається створювати максимально зручні умови для маломобільних груп населення (МГН).