Як підібрати кухонний гарнітур.

10-10-2018

Як підібрати кухонний гарнітур.

Кухня-найпопулярніше і прохідне місце в будинку. Тут не просто готуються сніданки, обіди та вечері. Саме тут збираються друзі, родичі попити чаю або на банкет. Головне в дизайні інтер’єру кухні – правильно вибрати кухонний гарнітур. Виникає питання — як вибрати кухонний гарнітур правильно. Якою буде дизайн і з чого виготовити, як правильно підібрати матеріали, які будуть фасади у майбутнього гарнітура і як багато меблів може знадобитися. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кухни на заказ.
Перш ніж відправлятися в магазин за гарнітуром, необхідно заміряти простір, у якому він розміститься. Для отримання точних вимірів необхідно озброїтися рулеткою. Потрібні точні розміри віконних і дверних прорізів, а також варто виміряти довжину стін і відстань між ними, висоту стелі, відстань від підлоги до підвіконня, не забути виміряти виступаючі елементи — розетки, труби, вимикачі та крани. Після того як дані записані, необхідно спроектувати вже детальний план кухні.
Виходячи з цього креслення, можна буде точно визначитися, якою буде стіна і як раціонально використовувати простір на кухні. Завдяки тому, що сучасні гарнітури зроблені за модульним принципом, можна кожен куточок в кухонному просторі не залишити порожнім. Дуже раціонально буде зупинити вибір на гарнітурі у формі букви П, якщо кухонне простір дозволяє таку модель, то можна буде задіяти зону вікна. Що дозволить розширити робочий простір для приготування їжі.