Сарай на задньому дворі, як жіноча зона для хобі та відпочинку

13

Навіть в досить великому приватному будинку у господині, дружини і мами, може не виявитися власного куточка, де можна сховатися від домочадців, відпочити і зайнятися улюбленим хобі. У західних країнах в такому випадку в жіночу зону перетворюють колишній сарай, сайт rmnt приведе такі приклади.

У сша та інших англомовних країнах такий куточок для проведення часу господині будинку називають she shed inspiration, тобто «її сарай для натхнення». Дійсно, у глави сімейства в приватному будинку практично завжди є своя зона. Найчастіше це гараж, але, як вже писав портал rmnt.ru, в» чоловічу печеру » можна перетворити підвал, окрему майстерню, кабінет, ігрову зону на мансарді. Жінки часто вибирають саме куточок за будинком, подалі від суєти.

Крім того, сарай або теплиця прекрасно підходять, якщо господиня будинку захоплюється вирощуванням квітів, займається розсадою, іншими заняттями, пов’язаними з садом і городом. Але це зовсім не обов’язково! насправді в будинок можна перетворити альтанку, зробити майстерню умільці з господарської споруди. Головне, щоб господиня будинку могла впевнено назвати цей куточок своїм власним.

Зовні» жіночий » сарай на задньому дворі може виглядати утилітарно, але, звичайно, в більшості випадків його намагаються зробити максимально привабливим. Важливіше внутрішнє наповнення. Можна принести сюди старі меблі з дому, організувати місце для заняття йогою і медитацій, зустрічей з подругами, просто читання.

Деякі домовласники йдуть ще далі і перетворюють сарай в аналог будуара, який додатково може служити будиночком для прийому гостей. Звичайно, хоча б мінімальні зручності необхідні, до того ж потрібно провести хоча б електрику.

Погодьтеся, що дуже багатьом господиням будинку хочеться мати куточок, де їх ніхто не потривожить. Це» хатина для змучених мам», які хочуть побути наодинці зі своїми думками, в тиші, зайнятися рукоділлям, малюванням, доглядом за рослинами. І повернутися в будинок в гарному настрої, з новими силами. Вкладень облаштування такого «жіночого» сараю у дворі вимагає мінімум, а обстановка всередині може вийти одночасно простий, функціональної, привабливою і, зрозуміло, жіночною.