Як правильно купити квартиру.

2-15-2018

Як правильно купити квартиру.
Ринок нерухомості традиційно поділяється на первинний і вторинний. Новобудови привабливі нижчою ціною, хорошим соціальним оточенням і «свіжістю». Дешевше всього входити в проект на його старті – на стадії котловану. По мірі готовності об’єкта вартість метра починає рости. Існуючі способи покупки квартири в новобудові дозволяють придбати житло кількома способами: готівкою, у розстрочку, в іпотеку. Почати роботу доведеться з пошуку підходящого об’єкта, і в цьому сенсі потрібно думати на перспективу. Райони, які сьогодні здаються околицею, поступово обростуть потрібною інфраструктурою. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Что нужно знать, покупая квартиру в «Лесном квартале»: от высоты потолков до количества лифтов.
А густонаселені ділянки стануть ще менш комфортними для проживання. Від підрядника. Популярні проекти (іноді – цілі мікрорайони) можуть володіти власним відділом продажів. Вільний пошук. Ще один варіант – комбінований: дивитися всі альтернативи, щоб вибрати підходящу. При виборі врахуйте: будівництво вже повинно бути розпочато. Ризик виявитися обдуреним високий, якщо роботи на об’єкті не ведуться. Рекомендуємо вибирати проекти з реалізацією від 40% і вище.
Покупцеві потрібно знати масу нюансів, переконатися в чесності девелопера, грамотно перекласти гроші. Зверніть увагу на проект нового будинку, він є енергоефективним, сучасним і безпечний. З’ясуйте, що конкретно пропонують купити. Це може бути майнове право на об’єкт в споруджуваному будинку або готова квартира в приміщенні, переданому в експлуатацію. Переконайтеся, що будинок дійсно зданий в експлуатацію. Резонансними стають лише ті історії, де люди втратили все.