Як правильно вибрати квартиру для житла.

3-6-2018

Як правильно вибрати квартиру для житла.
Якщо светр можна купити, піддавшись імпульсу, то коли справа доходить до покупки нерухомості (будинку або квартири), вибір вимагає спокійних роздумів. Якщо светр можна купити, піддавшись імпульсу, то коли справа доходить до покупки нерухомості (будинку або квартири), вибір вимагає спокійних роздумів. Однак викладки за цінами, площі в квадратних метрах і вигідному місцю розташування будинку або квартири можуть легко піти прахом за непояснених несвідомих реакцій. Дослідження, опубліковане в американському журналі Advertising Research, доводить, що емоції при прийнятті рішення в два рази важливіше, ніж знання споживчих якостей квартири або будинку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» — новостройки, которые побуждают сменить Киев на Бровары благодаря не только цене, но и отзывам.
Запахи, звуки, вид з вікна, планування і навіть колір стін можуть підштовхнути до купівлі або, навпаки, змусити відмовитися від неї. Простий приклад. Покупець прийшов дивитися квартиру, а її планування — один в один, як у квартирі у ненависній вчительки з хімії у 10 класі, куди доводилося ходити на додаткові уроки. Здавалося б, минуло багато років, однак асоціацію все одно викликають негативні відчуття.
Природно, що власнику квартири хочеться відчувати емоційний зв’язок з місцем, де він живе. Покупець вибирає квартиру і несвідомо думає про те, подружитися чи він з сусідами, порозуміються діти на дитячому майданчику, як друзі будуть приходити в гості. Занадто широкий вибір дає простір для непотрібних фантазій. Такий пошук займає багато часу, однак дає гарантований результат. Є сенс взяти на огляд нерухомості стороннього спостерігача, якому не доведеться в ній жити.