Як вибрати душову кабіну для дому.

4-24-2018

Як вибрати душову кабіну для дому.
Не так давно душові кабіни вважалися розкішшю, проте, сьогодні це доступні всім сантехнічні вироби. Багато хто вважає їх набагато зручніше звичних ванн. У даній статті ми висвітлимо питання, як вибрати душову кабіну, опишемо їх види і акцентуємо увагу на дрібниці, на які потрібно звернути увагу під час покупки душової. Не так давно душові кабіни вважалися розкішшю, проте, сьогодні це доступні всім сантехнічні вироби. Багато хто вважає їх набагато зручніше звичних ванн. Звичайно, на смак і колір… Але факт залишається фактом — більшість людей унаслідок інтенсивного темпу життя вибирають душ. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://svitkabinok.com.ua/gidromassazhnye-boksy.
На сьогоднішній день є величезний вибір душових, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і своїм призначенням і характеристиками. Тому варто враховувати не тільки якість виготовлення самої кабіни, але і яка душова фурнітура буде використана Вами, від якого також залежить довговічність життя ванної кімнати. Куточки вважаються економ-варіантами, де задніми панелями служать стіни приміщення. В душових куточках немає даху, а для подачі води найчастіше використовується стандартний змішувач для ванної в його настінному варіанті.
Більш просунуті куточки — з встановленими душовими панелями, де є вузол керування водними потоками та гідромасаж. Ці панелі встановлюються в кутку. Те, що стіни приміщення контактують з водою, є важливим недоліком такого типу душа. Стінки, як правило, скляні, а герметичність забезпечується спеціальними ущільнювальними прокладками, які вкладаються в спеціальні бортики піддонів і для більшої надійності ущільнюються силіконом.