Як вибрати квартиру

9-18-2021

Зняти житло можна, як в елітних новобудовах, так і в звичайних будинках вторинного ринку. Розглядаючи пропозиції, важливо пам’ятати, що якщо короткострокова оренда дозволяє закрити очі на деякі незручні моменти, то квартира на тривалий термін повинна бути максимально комфортною. Хочемо порекомендувати купить квартиру в ЖК «Чайка» в Киеве на сайті .

Пошук і вибір квартири

Пошук квартири без посередників цілком можна виконати самостійно. Багато пропозицій можна знайти на тематичних сайтах, в газетах, на дошках оголошень. Тут часто публікують свої оголошення власники, головна складність-знайти їх серед безлічі пропозицій з комісією.

2. Вирішуючи орендувати квартиру, слід врахувати такі нюанси:

  • Час для пошуку. Основне правильно-уникати поспішності в рішеннях. Навіть якщо потрібно терміново зняти квартиру, не слід зупинятися на першому-ліпшому варіанті. Найчастіше ціни на оренду житла нижче в перші місяці літа, коли спостерігається спад ділової активності і настає пора відпусток.
  • Вибір місця розташування житла. Найдорожча нерухомість традиційно розташовується в центрі міста. Щоб заощадити, можна розглянути варіанти в більш віддалених районах. Вибір багато в чому визначається розташуванням житла поблизу з роботою або навчальним закладом. Добре може підійти також варіант у вже знайомому районі.
  • Огляд будинку і під’їзду. Вирішивши зняти квартиру в https://chayka.org.ua/ru/apartments/2-rooms/, уважний огляд слід почати з прибудинкової території і самої будівлі. Враховується стан фасаду і під’їзду, а також додаткові нюанси, наприклад, наявність дитячого майданчика, вільних паркувальних місць, якщо це важливо.
  • Огляд потенційного житла. Огляд квартири слід проводити тільки в денний час і при хорошому освітленні. Обов’язково слід перевірити стан сантехніки і розеток, вікон і дверей, звернути увагу на справність побутових приладів і меблів.
  • Інфраструктура і транспортна доступність. Оренда квартири вимагає уваги до об’єктів, які розташовані поблизу, а також облік можливих пробок і заторів на дорогах. Заздалегідь можна дізнатися про наявність поруч зупинок громадського транспорту, магазину, аптеки, школи, дитячого садка та інших важливих об’єктів для комфортного проживання. Також рекомендуємо арендувати Однокомнатные квартиры в ЖК «Чайка» на сайті по доступним цінам .

Велике значення має особисте враження

Якщо квартира в хорошому стані, але в ній незатишно перебувати, то краще відмовитися від оренди. Щоб відразу після заселення не виникло бажання скоріше переїхати, потрібно заздалегідь дізнатися, чи не живуть поруч неспокійні сусіди і асоціальні елементи.

Увага до фінансових питань

Оренда нерухомості вимагає відповідального підходу, оскільки угода пов’язана з фінансовими витратами. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, потрібно уважно ставитися до вибору варіантів. Абсолютно завжди, незалежно знайшли ви квартиру від власника або через агента, слід ретельно ознайомитися з умовами договору.

Інформаційні агентства з оренди-зло! якщо передбачається надання тільки інформаційних послуг, це означає, що оплата буде потрібно вже просто за надані варіанти. Інформація по об’єктах може бути неактуальною, а то і зовсім стосуватися неіснуючого житла.

Рішення про те, щоб зняти квартиру без посередників потрібно приймати тільки після огляду житла. Обов’язково слід попросити господаря показати документи на нерухомість і паспорт. Завдаток (аванс або депозит) потрібно віддавати тільки власнику. Рекомендується укладати договір оренди квартири, а не покладатися на усні обіцянки, всі вони забуваються в разі ймовірних розбіжностей. До договору зазвичай додається опис того, що знаходиться в житлі (меблів, техніки). Слід звернути увагу на квитанції за комунальні послуги, де не повинно бути непогашених боргів.