Як вибрати насос

10-15-2019

Багато власників заміської нерухомості, які хочуть забезпечити свій будинок автономною системою водопроводу, змушені задаватися питанням, яке саме насосне обладнання вибрати з широкого асортименту сучасної індустрії. Поверхневі насоси для свердловин – це малогабаритні, дуже прості, зручні (при монтажі і експлуатації) і найголовніше недорогі пристрої, призначені для поливу газонів, городів, а також забезпечення ефективного водопостачання заміського будинку. Також хочемо вам порекомендувати купити насос на сайті  https://g-shop.com.ua/poliv/nasosy-i-stancii/

Їх можна встановлювати під навісом на землі, в прибудові будинку, підвалі або сараї. Потужності, яких достатньо, щоб підіймати воду на висоту до 10 метрів. Іноді, щоб збільшити глибину забору використовують зовнішні ежектори, але в такому випадку конструкція і її експлуатація стає дуже незручною, веселою і дуже примхливою.

Максимальний напір – слід враховувати відстань від встановленого обладнання до свердловини, щоб вистачало напору. Приміром установку можна розташувати на відстані 9 метрів від колодязя, тільки у разі якщо вода у водоймі починається з 3 метрів.
Продуктивність – для поливу середньої ділянки достатньо потужності в 1м3/ год.
Напруга в мережі, якщо напруга у мережі слабке, то краще вибирати більш потужну установку.
Необхідні комплектуючі – сітчастий фільтр, штуцер, шланги і зворотний клапан.
Діаметр свердловини – безпосередньо визначає якої потужності насос слід вибирати. Ідеальний варіант і більш використовуваний діаметр 4 дюйма, набагато менше 3 — х дюймових установок.
Необхідні комплектуючі – штуцер, шланги, реле тиску, пятивыводной адаптер, манометр , гнучке підведення, фільтр, зворотний клапан.

Основні виробники – апарати французького виробництва призначені для роботи з питною та чистої без домішок технічної середовищем. З нержавіючої сталі виконані – корпус насоса, двигуна і робоче колесо. З норіла виготовлений ежектор і направляючий апарат.

Перед експлуатацією обов’язково заливати воду. Комплектується додатково кабелем (1, 5 м) і заземлюючим штекером.