Як вибрати викрутки

3-25-2019

Как выбрать отвертки
Оптимально підібрані до певного типу робіт викрутки значно полегшать і адаптують закручування і викручування шурупів. Якщо ви коли — небудь пробували закручувати багато шурупів в маленькі отвори найпростішою викруткою, то, напевно точно знаєте, як складний і непростий цей нехитрий процес.
Також хочемо вам порекомендувати наборы отверток Stanley
Хоча найбільш оптимальним варіантом є використання викрутки, яка забезпечена храповим механізмом. Храпових механізм дає можливість руці розслабитися між закручивающими прийомами. Варто знати, що в наш час асортимент викруток надзвичайно великий. Так, якщо вам належить виконання роботи в малодоступних місцях, рекомендуємо застосовувати кутові викрутки з «стрижнями».
Затискачі зазвичай кріпляться до робочого органу і допомагають утримувати дрібні шурупи на етапі вкручування, це також полегшить вам роботу. Часто викрутки, бувають обладнані змінними насадками, які, як правило, тримаються магнітами і дуже просто випинаються з рукоятки корпусу. Тепер представимо вашій увазі характеристику найбільш популярних викруток. Викрутка, має рукоятку у вигляді пістолета, також має храпових механізм. Викрутка, має кулясту ручку — насадку, аналогічно першому варіанту має храпових механізм і 4 насадки. Характеризується автоматичним принципом роботи, в якому стрижень прокручується, як тільки ви натиснете на рукоятку. Викрутка багатофункціонального призначення, яка має рукоятку, здатну складатися. На другому малюнку представлені, на перший погляд, абсолютно звичайні викрутки, але відмінні ергономічні рукоятки.
Викрутки для шурупів, призначені для кутових робіт. Розташовують крестоподобным розрізом на верхівці головки. Такі викрутки експлуатуються разом з гайковим ключем. Ручка виконується з пластикових або дерев’яних матеріалів. Ця викрутка призначена для роботи в малодоступних місцях, володіє гнучким стрижнем. Така викрутка має фіксатором – дає можливість притримувати дрібні гвинтики в малодоступних місцях. Викрутка з насадками різних розмірів. У даній статті ми розглянули основні види викруток. В залежності від виду робіт вибирайте потрібну викрутку. Спростіть собі роботу правильним вибором.