За три місяці перетворив «убиту» квартиру в хрущовці

6

Площа квартири-45»квадратів». Складається з коридору, двох житлових кімнат (одна з них прохідна), кухні і суміщеного санвузла. За словами власника, під час ремонту він надихався стилем лофт.

— у передпокої двері з дзеркалом — це економить простір і виглядає непогано. Стіни закриті мдф-панелями під цеглу. Дверцята шафи спеціально зістарені, двері у ванну теж виглядає брутально. З незвичайних деталей-вішалка з комірної дошки з радянськими алюмінієвими гачками, купленими на барахолці. А ще нічник у формі вогнегасника. Світильники теж в стилі лофт, можна використовувати як загальне освітлення, так і підсвічування над дзеркалом, — розповідає павло.

У всіх кімнатах, включаючи кухню, покладений один і той же ламінат, який з’єднує все воєдино.

Вітальня тут об’єднана зі спальнею. У першій зоні стоїть раритетний шкіряний диван з голландії, модифікована тумба з ikea-до неї власник прикріпив коліщатка і ручку, щоб її можна було розгорнути до ліжка і лежачи дивитися телевізор.

— у спальній зоні стіна викладена мозаїкою з мдф-панелей, які продавалися як фартух для кухні. Поруч з ліжком-тумба, яка привернула незвичайною фактурою, схожою на бетон. Ще тут є панно зі штучної трави, амбарної дошки і неонових світильників, а ще старе дзеркало 1920-х років, що приховує двері в гардеробну. Я покрив його золотистою фарбою. Ну а доповнюють всі стільці-вішалки, як ніби зникаючі в стіні. Мені здається, це класне рішення.

У другій кімнаті знаходиться робочий кабінет, а також диван для гостей. Одна зі стін розписана в стилі літенг і виглядає як географічна карта. За нею ховається невелика гардеробна.

На кухні, розмір якої не перевищує 5 кв.м, встановлений чорний гарнітур з дерев’яною стільницею. В якості акценту-червоний холодильник. А ще тут покладений килим-чому б і ні?

— у ванній біла плитка поєднується з чорними елементами сантехніки. Навіть труби я не закривав, на мій погляд, виглядає стильно. Стільниця під раковину дерев’яна, дзеркало з поличками теж. Всі разом відмінно виглядає — — упевнений павло.

На ремонт чоловік витратив близько $20 000.

Автор