3 переконливі причини вибрати саме шпалери для стін, а не фарбування

11

Деякі наші сучасники вважають, що шпалери для стін — це пережиток минулого. Вони з упевненістю вибираю штукатурку, інші види обробки, вважаючи, що це більш сучасний і практичний варіант. Насправді досвідчені дизайнери давно переконалися в тому, що шпалери для стін — це універсальний варіант оформлення, який підходить для будь-якої житлової квартири, будь-якого заміського будинку або офісу. А ось штукатурка-це варіант, який можна використовувати не для кожного приміщення, а тільки вибірково, виходячи із запропонованих вихідних даних.

До того ж штукатурка виглядає холодно і більше підходить для офіційних приміщень. Для будинку пофарбована поверхня — не дуже зручний і правильний варіант.

1. Відображають стиль і настрій

Правильно підібрані шпалери для стін за участю професійного дизайнера і власника приміщення, де виконується ремонт, зможуть сказати про свого власника досить багато. Це справжня заява для оточуючих людей. Дизайнери радять вибирати рулони в інтернет-магазині шпалер»vinil». Адже тут великий асортимент і можна підібрати ті картинки, ті колірні відтінки, які ідеально відповідає вашому характеру і зададуть правильний настрій приміщенню.

2. Елемент мистецтва у вашому будинку

Якщо грошей на розкішну обстановку немає і не передбачається в найближчому майбутньому, можна вибрати шикарні шпалери для стін, які будуть виглядати як справжній витвір мистецтва. Це буде не просто фон, а яскраве враження, індивідуальний штрих в просторі. Як правило, шпалери, що представляють собою елемент мистецтва потрібно розташовувати на одній акцентної стіні, тоді ефект оформлення буде максимальним.

3. Не потрібен особливий догляд

Підібравши правильні шпалери для стіни не потрібно переживати про те, що вони втратять гарний вигляд, покриються плямами і їх доведеться переклеювати. Сучасні полотна можна мити, навіть чистити щіткою, видаляючи найстійкіші плями або жирні розлучення. Головне, правильно проводити прибирання, ознайомившись попередньо з інструкцією по експлуатації шпалер для стін кімнати.

Не сумніваючись, підбирайте шпалери для стін, адже це один з найкращих, затишних і цікавих варіантів, які не зажадають величезного вкладення коштів ні в придбання, ні в подальше обслуговування інтер’єрної обробки. Найстійкіший варіант до складних умов експлуатації-вінілові полотна на різних типах основи.