Місце експерименту-осінній город, або подзимний посів цибулі та моркви

16

Про те, що можна сіяти цибулю і моркву в зиму, знаю з дитинства, і мої батьки сіяли одного разу восени морква, але якось не прижилося. Сама ж я ніколи не пробувала. І ось прийшов час, і «клієнт дозрів».

Цієї осені все так склалося, що до осені виявилася вільною вузька смужка землі, підготовленої для посадки, причому переораної після сидератів. Ну, як тут не ризикнути і не поекспериментувати?

Лиха біда початок. Так, починати завжди нелегко! і перший крок важкий. Але ж азартно і цікаво! подивившись поради на тему осіннього висіву, вибрала сорти цибулі та моркви, які підходять для посіву в зиму.

вибрані семеначто стосується моркви, то вибір припав на сорти ‘лосіноостровская-13’ і ‘дитяча солодкість’, відомі нам не з чуток. Любимо і сіємо. А ось з сортів цибулі добре відомий був тільки ‘штуттгартер різен’, інші в новинку.

В грядці заздалегідь роблю борозенки і проливаю їх «фітоспорін-м золота осінь» для поліпшення грунту.

підготовлена грядка залишається за малим: при відповідній температурі повітря посіяти насіння. Дочекавшись, коли встановиться середньодобова температура в межах +5°c, а за фактом виявилося навіть трохи холодніше, беруся за справу. До речі, моркву можна висівати при температурі від +3 до 0°c. Отже, приступаю. Підправляю борозенки і сію цибулю, чергуючи з морквою, в одній борозенці – цибуля-чорнушка, в наступній — гелеві насіння моркви (сію такі вперше). Чому по черзі? та тому, що в нашому городі цибульні грядки завжди сусідять з морквяними, тому що. Вищеназвані овочі є ідеальними сусідами і в процесі вегетації захищають один одного від шкідників.

насіння розкладені насіння розкладаю часто, на випадок якщо якісь не зійдуть. Обережно засинаю борозенки землею, мульчують перегноєм і накриваю спанбондом. Благо, що відповідний незадовго до цього був куплений.

замульчувати грядкаукривной спанбондвластивості спанбондапоскольку снігу у нас немає, і може ще довго не бути при сильних морозах, то дуже актуальною стає функція спанбонду замінювати сніговий покрив пізньої осені.

з помощнікомконтролер і помічник тут як тут, притримує полотно, поки я його притискаю цеглою. Все, посів завершено. Вірю, що результат не розчарує, адже з таким помічником успіх забезпечений!