Стартували продажі пентхаусів в преміальному жк hide

11

У корпусах westdale і parklane експозиція представлена шістьма пентхаусами площею від 147 до 190 квадратних метрів. Вони знаходяться на 41 поверсі хмарочосів і з них можна побачити всі краси столиці з висоти польоту птахів. Інтер’єр облаштований за допомогою сучасних типів планування. Вони унікальні своєю світлістю, завдяки великим вікнам і високим стелям – 5,2 метра. Усереднена ціна за квадратний метр – 950 000 рублів.

21 вересня 2020 року був виставлений на продаж жк hide від компаній mr group і кк «домінанта». У складі hide-три вежі: westdale, riverside і parklane, об’єднані фойє з лобі-баром. Оформленням займалася студія дизайну та архітектури sundukovy sisters s+s, зокрема олег клодт і лейла улуханлі. Всі лобі обладнані інноваційними системами знезараження повітря.

Концепція life space заснована на принципі рівноваги між робочою атмосферою і відпочинком. Це представлено вітальні з міні-кухнею, терасою з зоною барбекю, спа, спортивний комплекс з усіма зручностями і офіс з просторими переговорними.

Проект організований як «вертикальне місто» і включає в себе повну інфраструктуру: магазини, аптеки, пекарні, хімчистки і навіть ресторан. Крім цього жителям жк буде доступні різного роду кафе, винотека і дитячий освітній центр. Підземний паркінг hide розрахований на 684 машиномісця і 21 місце для мотоциклів.