Як правильно купити квартиру.

3-14-2018

Як правильно купити квартиру.
Існує думка, що покупка квартири на вторинному ринку про ще і безпечніше. Це не зовсім так, простота тільки гадана. На «Б/В» квартири є цілий ряд правовстановлюючих документів. Крім «свідоцтва про право власності» Вам можуть зустрітися спадщину, судове рішення, мирова угода, договір довічного утримання тощо, а також цілий ряд нюансів пов’язаних з переходом прав власності. Купуючи «Б/У» квартиру, Ви, безсумнівно, потрапляєте в залежність від порядності попереднього власника і досвідченості нотаріуса. Підписання вами договору купівлі-продажу та отримання тут же «Вытягу про державну рэестрацию» не гарантує Вам успішного завершення операції. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі по этой ссылке.
Після здійснення реєстрації нотаріусом співробітники «Держреестра» перевіряють правильність цих дій е електронному реєстрі, якщо у них виникнуть сумніви в законності, мають право скасувати реєстрацію! В квартирі також можуть бути зняті з реєстрації (прописки) військовослужбовці або ув’язнені, які не мають прав власності, але мають право відновити реєстрації за попереднім місцем проживання….
Крім того будинку вторинного фонду, в міру зносу, можуть ставити на капітальний ремонт з відселенням мешканців! Інженерні комунікації в таких будинках (особливо загальні) як правило, мають великий знос, що рано чи пізно призведе до незручностей. Головне, що слід з’ясувати і перевірити, це кому належить земля під будівництвом і зареєстрована декларація про початок будівництва даного об’єкта. Квартири на вторинному ринку дешевше, в тому випадку якщо якість цього житла нижче.