Як зробити антивандальний захист для навісного замка

7

У навісного замка запірний елемент у вигляді дужки нічим не захищений і його легко перепиляти або просто вирвати з корпусу невеликим ломиком. Укладемо його в сталевий короб і підвищимо, тим самим, в рази його надійність від злому сторонніми особами. Для цього будуть потрібні тільки залишки металу, деякі інструменти і початкові навички користування ними.

Матеріали та інструменти:

  • навісний замок;
  • сталевий куточок;
  • арматура або пруток;
  • косинець;
  • болгарка;
  • плоскогубці;
  • зварювальний апарат.

Якісні та довговічні свердла на аліекспресс зі знижкою — http://alii.pub / 5zwmxz

Процес виготовлення захисту для навісного замка своїми руками

В залежності від розмірів висячого замку вибираємо відповідний куточок. У нашому випадку відрізаємо від обраного прокату два шматки довжиною по 10,5 см.

На один з них укладаємо замок з замикнутої душкою так, щоб кромка його корпусу збіглася з краєм куточка.

До душки замка притискаємо вимірювальний куточок і відзначаємо положення верхньої частини корпусу на полиці куточка. Утримуючи замок, відкриваємо його, ніж звільняємо корпус, який зсувається вліво, тому що душка притиснута від зсуву вимірювальним куточком. Також відзначаємо це положення.

Відстань межу відмітками склало 3 см.за відмітками виконуємо в полиці куточка виріз до другої полиці. Звичайно ж, ширина вирізу вийшла рівною 3 см.

Вирізаний фрагмент використовуємо в якості торцевого елемента захисного короба. Далі ставимо замок на полицю куточка, відзначаємо зовнішній контур корпусу і вирізаємо його.

Укладаємо закритий замок на полицю куточка з вирізом, як і в першому випадку. Урівень з далеким кінцем куточка встановлюємо поперечно раніше підготовлений елемент, а на корпус замку зверху – фрагмент з вирізом, копіює контур корпусу замку.

Під душку замку на час підкладаємо пластину. Поверх неї притискаємо до центру душки зовні відрізок арматури і приварюємо. Відрізаємо вільний кінець арматури з упором і приварюванням в поперечний елемент.

Другий відрізок куточка довжиною 10,5 см з привареним збоку фрагментом укладаємо зверху на перший куточок і зварюємо їх між собою.

Гачок-засувку виконуємо із залишків куточків. Надрізаємо болгаркою фрагмент-пластину потрібної довжини уздовж в двох місцях, згинаємо по надрізів, помістивши між ними ще один фрагмент.

Знизу до отриманого вузла притискаємо третю пластину.

Всі елементи вузла зварюємо між собою і обробляємо болгаркою та іншими інструментами, поки не отримаємо гачок-засувку необхідної форми і розмірів.

Приварюємо торець короба з поміщеним в нього корпусом замку, дужкою і упором з арматури. Приварюємо короб до стійки хвіртки або косяку двері на розрахунковій висоті, навпроти до хвіртки або полотна двері – гачок-засувку.

Переводимо замок у відкрите положення і закриваємо хвіртку або двері, щоб засувка увійшла в короб, пройшла всередині дужки і зайняло положення, необхідне для закриття замку. Натискаємо на виступаючий з короба торець корпусу замка, який блокує гачок засувки. Оскільки засувка жорстко з’єднана з хвірткою або полотном двері, то вони виявляться закритими.