Як правильно удобрювати ґрунт рослин.

6-27-2018

Як правильно удобрювати ґрунт рослин.

Навесні приходить час готувати землю до посадки, і один з найважливіших етапів роботи – добриво грунту. А як удобрити землю навесні, якщо немає гною – питання, яке часто задають садівники в цей час. Часто звучать питання, які добрива потрібно вносити саме у весняний час, в які терміни їх краще додавати. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі удобрение для роз.
Цікаво, що багато фахівців вважають: рання весна – це найкращий період, коли можна внести більшість відомих добрив. Особливо важливо у цей час вносити азотні добрива (аміачну, амонійну селітру) і суперфосфат. При цьому потрібно врахувати наступні правила: Часто вважається, що підживити землю гноєм краще восени, оскільки за час осені і зими він встигне добре розкластися і віддати всі корисні речовини в землю.
Але є свої плюси і в тому, щоб використовувати його ранньою весною. Справа в тому, що перезріле гній (перегній), розкладаючись у ґрунті, буде зберігати тепло, яке дуже необхідно саджанцям, тільки що поміщеним на грядки.