Навіщо потрібен регулятор тяги котла.

4-3-2018

Навіщо потрібен регулятор тяги котла.
Ви коли-небудь замислювалися над тим, яким чином можна зменшити викиди тепла через димохід твердопаливного котла і використовувати його за призначенням замість того, щоб гріти вулицю? Напевно багато хто зараз подумали про шибер або водяну сорочку, намотану навколо димаря. Однак існує більш просте і витончене рішення економити до 20% пального, завдяки використанню автоматичного стабілізатора тяги димаря. Якщо врахувати факт залежності тяги від безлічі факторів (напрямок вітру, температура навколишнього середовища, атмосферний тиск), не дивує, що тяга перевищує мінімально необхідну норму на протязі більшої частини опалювального сезону. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі регуляторы тяги для котла.
Це, в свою чергу, означає, що величезна кількість тепла, що виділяється просто викидається в повітря. При нормальній роботі димоходу, швидкість руху газів усередині нього повинна відповідати нормам, зазначеним у паспорті твердопаливного котла. Про нормальної роботі димоходу свідчить жовтий з золотистими мовами колір полум’я. У разі ж надмірної тяги, швидкість руху газів всередині труби збільшується, про що свідчить світло-жовтий, близький до білого, колір полум’я, і гудіння усередині труби під час роботи котла.
Стабільна робота твердопаливного котла безпосередньо залежить від своєчасної налаштування інтенсивності горіння всередині камери. Оптимальне функціонування таких пристроїв забезпечується наявністю стійкої тяги в димоході. Спеціальний стабілізатор тяги димоходу автоматично підмішує холодне повітря в димохід, знижуючи температуру і швидкість руху газів всередині труби.