Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

7-17-2018

Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

Хмельницький місто обласного значення, який має цікаву історію розвитку і красиві пам’ятники архітектури. Хмельницькі пам’ятки все більше приваблюють туристів в цей край. Адже кожна будівля це ціла історія і окрема епоха в розвиток архітектури і мистецтва в цілому. До пам’яток архітектури в місті відносять собор Різдва Богородиці, побудований в 18 столітті на місці першого собору міста, який згорів. Так само особливу увагу приділяється костелу Св. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі kyiv-city.com.
У місті працює три музеї: краєзнавчий музей, музей історії міста і художній музей. Кожні з цих музеїв розповідає про життя міста, його історії та розвитку. Тут виставлено широкий ряд експозицій картин відомих художників, цікаві матеріали з історії міста, а також предмети, знайдені під час проведення археологічних розкопок. Найулюбленішим і цікавим місцем у місті є сквер ім.
Раніше тут була дубова роща, потім її вирубали і облаштували під торговий майданчик, у подальшій історії площа використовували як плац для військових, і лише в кінці 19 століття вирішили розбити міський парк. Площа засаджували деревами і кущами, облаштовували клумби і прокладали алейки. Головною пам’ятка Хмельницького парку став пам’ятник Т. Шевченка, а останнім часом ще й металеві цікаві фігурки, які розташувалися в парку. Діти із захопленням розглядаю ці химерні фігурки.