Нещодавно було модно, а тепер антитренд

53

Мода — дама швидкоплинна, але і циклічна. Час змінюється, і добре, що інтер’єрні тренди не настільки швидко перетворюються в антитренди, як, наприклад, мода в одязі (де оновлення відбуваються кожні 3 місяці).

Поговоримо про те, що тільки недавно було популярно в інтер’єрі, а тепер повністю вийшло з моди і є антитрендом 2021. Які інтер’єрні рішення більше не актуальні, і чого не варто робити в своїй квартирі.

1. Візерунки на стінах

Все більшою популярністю користуються максимально однотонні стіни, а орнаменти, квіткові візерунки, принти на шпалерах (які так люблять використовувати в інтер’єрах в росії) вже вважаються моветоном.

В цілому, стіни повинні бути однотонним фоном для всього наповнення кімнати, і шпалери тут поступаються місцем пофарбованим стінам. Але, звичайно, постає питання ціни-готувати стіни під забарвлення потрібно набагато ретельніше, ніж під шпалери (шпалери під собою приховують дрібні дефекти і нерівності стіни, а фарба їх тільки підкреслить), і це, відповідно, дорожче.

На прикладі як робити не потрібно! стіни повинні бути ідеальним однотонним фоном, а не строкатим полотном з візерунками.

2. Килими з довгим ворсом

Втратили свою актуальність насамперед через непрактичність: довгий ворс швидко втрачає свою форму, проминається не тільки від меблів, але і від ваги людини. І повернути килим в колишній стан часто практично неможливо.

В цей ворс забивається пил, бруд, пісок, шерсть. Особливо це неактуально, якщо у вашому будинку є діти. Не створюємо собі зайвих проблем! інтер’єр повинен радувати, це важливо.

Як альтернативу краще використовувати килими з невеликим, чітко стриженим ворсом — вони також прекрасно додадуть вашому інтер’єру затишку і тепла, а не зайвих проблем по їх обслуговуванню. Також плюс низького ворсу в тому, що на нього прекрасно заїжджають роботи-пилососи, і ворс не проминається.

Килими з довгим ворсом не практичні і швидко втрачають свій початковий зовнішній вигляд.

3. Скандинавський стиль

Кілька років був на піку популярності і ось, тепер, йде в інтер’єрні антитренди просто тому, що набрид. Це не дивно!коли сканді зустрічається в кожній третій квартирі, око вже зовсім не радіє. Пора переключитися!

Джерело https://clck.ru/svxin

4. Відкриті кольори в обробці

Чи не модно використовувати дуже «відкриті» кольору в інтер’єрі-синій, зелений, рожевий і т.д. Вважається, що вони стали «занадто зрозумілими» і не можуть передати всієї глибини, настрою, додати різних смислів простору.

Актуальні більш складні кольори. Наприклад, замість рожевого-курна троянда; зеленого-смарагдовий, або колір пляшкового скла; синього-глибокий синьо-зелений, насичений бірюзовий і т.д. Колір повинен бути наповненим, глибоким, «на подумати».

Акутальні більш складні і глибокі кольори, що відображає великі смисли.

5. Плитка «кабанчик» і гексагони

Кабанчик теж став антитрендом, так-так! просто тому, що став застосовуватися повсюдно і вже дуже набрид. Те ж саме стосується і геометричної плитки — гексагонів. Кілька років серед дизайнерів було дуже популярно рішення використовувати гексагони на підлозі в поєднанні з паркетом.

Рішення настільки яскраве, що запам’ятовується, що від цього ще швидше перейшло в розряд антитрендів, на жаль.

Плитка «кабанчик» і геометричні гексагони-антитренд в інтер’єрі 2021

6. Стьобані узголів’я ліжок

Вельми швидкоплинний тренд — і вже став не актуальним. «каретна» стяжка витоком йде до класичного англійського дивана честерфілд (який абсолютно поза часом і актуальний завжди). Але! у м’яких узголів’ях повторити класичну класику, модну довгі роки, не вийшло.

Сучасні меблеві тренди спрямовані на функціональність, відсутність зайвих деталей, на практичність. Каретна стяжка в узголів’я не зовсім відповідає цим пунктам, так що залишаємо її в минулому.

Каретна стяжка йде в «вже не модно». Особливо стяжка з декором у вигляді страз, химерних гудзиків і т. Д.

Хочете залишити свою стінку в спадок дітям або онукам? часи змінюються, і дуже швидко, світ вже інший, і колишнім точно не буде.

Наші діти через 10-15 років скажуть: «навіщо мені ця стінка? так, вона красива, але я хочу жити по-іншому, вільно » (наприклад, подорожувати з одним валізою і не бути «прив’язаним до конкретних меблів).

Тенденції спрямовані на «полегшення» простору, і використовувати дуже масивну великовагову меблі зовсім не актуально.

Її важко переміщати, якщо захочете зробити перестановку, транспортувати при переїзді і так далі. «не прив’язуватися до речей, до меблів» — головний тренд. В інтер’єрі важлива атмосфера, господар, «почуття будинку», а не меблі як об’єкт. Це важливо.

Великовагова і масивні меблі стає не актуальним рішенням.

8. Меблеві комплекти

Інтер’єрне рішення, яке ніколи не повернеться в «актуальні тренди» — використання спальних гарнітурів, комплектів меблів-коли ліжко+шафа+тумби+туалетний столик= спальний гарнітур.

А якщо і повернеться-то як щось зовсім інше, перероблене, адаптоване до нового часу і з новим набутим досвідом.

Зараз, навпаки, актуально використовувати меблі від різних брендів, міксувати дорогі і дешеві речі, відмовляючись від рамок і обмежень, що так не можна.

Не вибирайте комплекти меблів-це застарілий прийом. Меблі повинні поєднуватися між собою, але не бути ідентичною.

9. Гори подушок на дивані

Також, як і сканді інтер’єр, неймовірна кількість подушок різних кольорів і розмірів — антитренд. Більш того, абсолютно не вважається показником затишного інтер’єру.

Принцип» чим більше подушок — тим краще » не працює. Мати достатньо, не більше і не менше-це тренд.

10. Дерев’яні рейки

Де тільки дизайнери ці дерев’яні рейки не використовували-повсюдно в громадських інтер’єрах, в житлових — в якості перегородок, декорації на стінах і стелі. І ось, цей прийом вже теж не актуальний, переситилися.

11. Стільці eames

Безперечно, дуже зручні для сидіння і прекрасно ергономічно продумані за формою стільці eames стали настільки популярними, що з’явилася неймовірна кількість реплік (копій) за ціною в 10 разів дешевше. Та ба. Аж надто популярне і те, що без розбору використовується в кожному другому інтер’єрі не може надовго залишитися в лідируючих позиціях «в тренді».

Оригінальний eames коштує 205 доларів, а репліки близько 20. Різницю відчули? і так відразу і не відрізниш, оригінал і якісна копія.

P.s. І я хочу нагадати вам про антитренди, які вже давно не актуальні і більше не повернуться (просто, щоб ви не забували, як робити не потрібно):

Основний тренд в інтер’єрі 2021 — не створювати собі зайвих проблем в плані обслуговування меблів (щоб ви керували речами, а не речі вами), не обмежувати себе непотрібними рамками, не боятися робити в своєму інтер’єрі те, що подобається вам і не намагатися комусь щось довести. Інтер’єр і його наповнення повинні надихати і радувати вас!

Автор