Ми надихнули друзів на літній будиночок. Результат

6

надихнули своїм прикладом друзів на літній будиночок. Так, саме так! постійні гості на нашій ділянці, вони бачили всю «кухню» зсередини і зрозуміли, що таке скромне притулок цілком підходить для літніх сімейних ночівель на своїй заповітній заміській землі поки йде будівництво великого будинку.

Фото: садиба / серпень 2020року

Я вже публікувала порівняльний аналіз наших двох будівель.

Подивившись на дату публікації — 23.08.2020 року, злегка засумувалося. Модний вірус ніби заморозив рік нашого життя, адже ми тільки через рік змогли відзначити дачне новосілля. Та що говорити про новосілля, ми і з друзями не бачилися весь цей час..ех!

Але невеселі думки в сторону (ця тема вже оскому набила), давайте помилуємося на те, як класно все облаштовано в цьому маленькому, але дуже затишному житлі і навколо нього!

Дизайн споруди і прилегла територія

Якщо ви порівняйте фотографії, то побачите настил з дощок перед входом, зроблений із залишків будівельних матеріалів.

Дуже зручно: по-перше, пісок не заноситься в будинок, по-друге, там поміщається похідний стіл і складні стільці. Можна поснідати на свіжому повітрі або ж посидіти помріяти перед сном дивлячись на зоряне небо.

А якщо є настрій накрити великий стіл на свіжому повітрі, то і тут все продумано: пару кроків і ти на відкритій терасі .

Фото: садиба / тераса теж зроблена із залишків будівельних матеріалів

Хотіла вже запросити вас в будиночок, але згадала, що не показала найголовніше після санвузла «він в будиночку)» зручність » — літню кухню !

Фото: садиба / кухонний модуль з ікеа

Вона знаходиться за будиночком. До ділянки підведена вода, але на зиму цю мийку законсервують і занесуть в будинок, інакше перемерзнуть і полопаються всі труби.

Інтер’єр

Розпланувати простір на такому маленькому метражі, щоб вмістити все найнеобхідніше, та ще й витримати стилістику приміщення — це дуууже складно, особливо якщо ти не дизайнер. Тому, овації моїй подрузі і її чоловікові, побільше сердечок під статтею (вони обов’язково її прочитають) і ходімо в будинок милуватися на їх творіння.

Фото : садиба / вхідні двері

Фото : садиба / навпроти вхідних дверей міні-кухня з холодильником

Фото: садиба / у сучасному світі все можна приготувати, маючи лише одну мультиварку

Фото: садиба / за стінкою кухні біотуалет

Не зрозуміла сфотографувати з такого ракурсу, щоб видно було все планування від входу, тому попросила подругу надіслати фото. У неї було тільки дуже життєве фото, так би мовити не для камер, глянцю і блогів, але тим і краще, правда?

Фото : садиба / а ось і той похідний стіл, який ідеально поміщається на терасу

Ну і, головне, чим здивували нас друзі — меблями-трансформером «три в одному».

Це і очевидна економія простору, і правильно заданий вектор настрою інтер’єру. Погодьтеся, що звичайний диван замість цих двох крісел виглядав би менш цікаво?

Фото: садиба

Фото: садиба

Крісла перетворюються … Крісла перетворюються … У величезне ліжко!

Фото: садиба

Фото: садиба

увага до деталей

Дрібниці в дизайні інтер’єру важливі не менше самого дизайну. Особливо уважно до них треба ставитися в маленьких приміщеннях, де все на виду.

І тут господарям можна ставити тверду «п’ятірку»!

Увага на проводку: імітуючи джутовий шпагат, вона зливається з кольором стін, не привертаючи до себе уваги, але в той же час робить інтер’єр особливо стильним і продуманим.

Фото: садиба

Фото: садиба

Сказати, що ми в захваті-це нічого не сказати! все настільки продумано, що навіть додати нічого.

Автор